Zwycięstwo U 11 PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2012-05-14
PIŁKA NOŻNA - Orliki

U-11 UKS TARCZYN- OŻRAROWIANKA 3:5
Na „Orliku” w Tarczynie rozegrano w sobotę zawody o mistrzostwo Ligi Orlików U-11.
Ponieważ obydwie drużyny mają podobny staż treningowy za sobą i co za tym idzie umiejętności piłkarskie, także spodziewany był zacięty pojedynek o zwycięstwo do ostatnich minut tak jak to miało miejsce w rundzie jesiennej, kiedy to dla przypomnienia Ożarowianka grająca na własnym obiekcie w ostatnich minutach wydarła zwycięstwo Tarczynowi wygrywając 6:5.

W sobotę cała drużyna rozegrała bardzo dobre zawody, walcząc od pierwszej do ostatniej minuty meczu o każdą piłkę i zwycięstwo.
Jako pierwszy bramkę już w 5minucie zdobył Łukasz Szabłowski dobijając mocny lecz obroniony przez bramkarza strzał wracającego do formy Sebastiana Nosarzewskiego. Pierwsza kwarta zakończyła się prowadzeniem Ożarowianki 0:1.
W drugiej kwarcie goście odrobili stratę,  szybko strzelili dwie bramki i niestety wynik brzmiał 2:1. Wtedy to kapitalnym strzałem ze środka boiska popisał się Sebastian Nosarzewski zatem gospodarze z prowadzenia cieszyli się zaledwie… kilkanaście sekund. Było 2:2. Gdy wydawało się że remisem zakończy się druga kwarta jeszcze raz w roli głównej wystąpił Sebastian Nosarzewski. Uwolnił się spod opieki dwóch rywali i chytrym strzałem z przysłowiowego „szpica” dał Ożarowiance prowadzenie 2:3!!
Gospodarze rzucili się do ataku i stworzyli kilka bardzo niebezpiecznych akcji, jednak w bramce świetnie bronił Wiktor Michalski.
Dzięki jego spokojnym i pewnym interwencjom od początku spotkania, pewność udzielała się również całej drużynie, a po jednej z kontr bramkę zdobył Piotrek Wiśniewski w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Wynik po dwóch kwartach brzmiał 2:4.
W trzeciej kwarcie Łukasz Szabłowski zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu i podwyższył wynik na 2:5. Zaś w ostatniej kwarcie gospodarze zniwelowali stratę zdobywając bramkę na 3:5. Takim też wynikiem zakończyło się to spotkanie.

Skład: Michalski, D. Bujnik, Gołebiewski, Musiał, Nosarzewski, Wiśniewski, Ossowski, Szabłowski, Włodarczyk, Skuza, Wójcik, Nowakowski.

Bramki: Nosarzewski 2x, Szabłowski 2x, Wiśniewski.