Łuczniczy weekend PDF Drukuj E-mail
wtorek, 2012-05-29
ŁUCZNICTWO - Informacje
W dniach 26 i 27 maja nasi zawodnicy strzelali na dwóch łuczniczych imprezach. Adrianna Trojan i Michał Patrzałek wystartowali w Międzynarodowym turnieju o Memoriał Mieczysława Nowakowskiego.
Michał zajął ostatecznie 26 miejsce na 42 startujących co oznacza bardzo udany start. Ada dopuszczona warunkowo do zawodów (ze złamanym palcem serdecznym lewej ręki) ostatecznie zajęła 23 miejsce na 25 startujących.
Najmłodsze kategorie startowały w niedzielę w Grand Prix Żoliborza. Bardzo dobrze wypadli nasi chłopcy Szymon Skowroński zajął II miejsce, a Adam Krawczyk III miejsce. Weronika Bińkowska w Kategorii Młodzików młodszych była druga, a rozpoczynające dziewczęta – Magdalena Cichal i Gabriela Lozińska w kategorii dzieci zajęły miejsca 14 i 15.
W najbliższy weekend 2-3 czerwca reprezentacja KSO w składzie: Katarzyna Bińkowska, Katarzyna Wrzodak i Michał Wożniak wyjeżdża na Puchar Polski Kadetów do Kołobrzegu.