Zwycięstwo i porażka PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2012-06-04
PIŁKA NOŻNA - Orliki
Ożarowianka – Teresie 4:0
W niedzielę drużyna Ożarowianki U-12 rozegrała ostatni mecz ligowy w sezonie 2011/2012.Tym razem przeciwnikiem była drużyna KS Teresin. Dobra gra od początku spotkania zaowocowała licznymi sytuacjami pod bramką przeciwnika. Najlepszy mecz w sezonie rozgrywał Arek Tor, który m.in. dzięki swoim doskonałym warunkom fizycznym,  wygrywał walkę z obrońcami. Chwila ich nieuwagi i było 1:0 dla Ożarowianki! Jakby tego było mało Arek, co chwila stwarzał sytuację strzeleckie kolegom z drużyny czego efektem bramka na 2:0 przed przerwą (zdobyta lewą nogą) przez Maćka Modzelewskiego.Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Ożarowianka prowadziła grę, a Teresin groźnie kontratakował, w bramce jednak pewnie bronił Marcin Bąk ratując swój zespół nawet przed utratą bramki w sytacjach stuprocentowych. Bramkę na 3:0 w zamieszaniu w polu karnym przeciwnika zdobył Iwan Danielec i zasługuje to na uwagę gdyż w tym meczu występował on na pozycji lewego obrońcy. Na 4:0 po solowej akcji i pięknym strzale w „okienko” wynik ustalił Daniel Charlak. Brawo Ożarowianka!

Ożarowianka-Borzęcin 3:11
W niedzielę rozegrana została przedostatnia kolejka spotkań ligi orlików U-11. Grająca na własnym obiekcie Ożarowianka podejmowała UKS Borzęcin.Bramki dla Ożarowianki zdobyli Sebastian Nosarzewski 2 i Michał Piestrzyński, Dobra gra w ataku nie przełożyła się na skuteczną grę w obronie, dlatego Ożarowianka U-11 odniosła wysoką porażkę. Choć trzeba przyznać, że wynik nie odzwierciedla zdarzeń na boisku.