Kolejne Zwycięstwo PDF Drukuj E-mail
sobota, 2012-09-08
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 5
4 kolejkę spotkań rozpoczęliśmy z dwoma zmianami w składzie. W bramce do składu powrócił Michał Kłusek, a w miejsce Damiana Borowca wskoczył Bartosz Kwiatkowski. Linia defensywna została bez zmian, tworzyli ją: Krzysztof Kalbarczyk, Bartosz Piec, Bartłomiej Sidorski i Rafał Kalbarczyk.  Środek pola zabezpieczali Maciej Soroka i Paweł Radzikowski. Za Ofensywę odpowiedzialni byli Łukasz Jasiński, Kamil Melich, Paweł Jabłoński i Bartosz Kwiatkowski.

Sezon: 2012 - 2013       Liga: Liga Okręgowa Grupa II       Kolejka: 4
KS Ożarowianka 2012-09-05, Ożarów Mazowiecki
środa godz. 17:00
KS Ożarowianka - LKS Chlebnia
4 : 0
Widzów: 50

Bramki KS Ożarowianka : 3' Maciek Soroka, 5' Łukasz Jasiński, 70' Kamil Komorowski, 90' Bartosz Kwiatkowski
Kartki KS Ożarowianka : 50' Rafał Kalbarczyk
Zmiany KS Ożarowianka : 60' Paweł Radzikowski Michał Ignaciuk, 60' Paweł Jabłoński Kamil Komorowski, 70' Kamil Melich Krystian Lewandowski, 75' Rafał Kalbarczyk Damian Borowiec
Skład KS Ożarowianka : Michał Kłusek, Łukasz Jasiński, Kamil Melich, Paweł Jabłoński, Maciek Soroka, Paweł Radzikowski, Bartosz Kwiatkowski, Rafał Kalbarczyk (K), Bartosz Piec, Krzysztof Kalbarczyk, Bartłomiej Sidorski Rezerwowi: Piotr Staniak, Michał Ignaciuk, Damian Borowiec, Piotr Bartosiak, Kamil Komorowski, Krystian Lewandowski, Mateusz Lewandowski
Zobacz:     WYNIKI 4 KOLEJKI        TABELE LIGI
Początek meczu dla naszej drużyny nie mógł się rozpocząć lepiej. Już po 5 minutach Ożarowianka prowadziła 2 – 0. W 3 minucie gry po ładnym uderzeniu Macieja Soroki piłka wpadła do siatki, uderzenie miało miejsce z około 20 metra po faulu jednego z zawodników gości. W 5 minucie mieliśmy dwa rzuty rożne, po drugim rożnym nastąpiło ponowienie akcji, po której padła bramka. Egzekutorem był Łukasz Jasińskiego prostopadłym podaniem popisał się Maciej Soroka.

3 minuty później ponownie podającym był nasz środkowy pomocnik, długim podaniem chciał uruchomić Pawła Jabłońskiego i gdyby nie kontrowersyjna decyzja sędziego nasz zespół stanął by przed znakomitą okazją do podwyższenia wyniku. Kolejna dobra sytuacja miała miejsce w 15 minucie, ale tylko złe przyjęcie piłki na 16 metrze uchroniło zespół z Chlebni przed utratą kolejnej bramki. W 22 minucie, po szybkim wznowieniu gry przez naszego bramkarza i nieudanej interwencji jednego z obrońców gości, okazję do podwyższenia miał Kamil Melic, niestety jego uderzenie z 18 metra minęło bramkę. Po 3 minutach gry piłkę na własnej połowie piłkę odebrał Bartłomiej Sidorski, wymienił ją z Bartoszem Kwiatkowskim i znalazł się w dobrej sytuacji zdobywając bramkę, niestety zdaniem sędziego był na pozycji spalonej. Po 30 minutach znakomitej gry ze strony Ożarowianki, pierwszy groźny strzał odali zawodnicy Chlebni wyłapany przez naszego bramkarza. 2 minuty później nasi zawodnicy stworzyli sobie 2 groźne sytuacje, pierwsza miała miejsce w polu karnym, ale jeden z obrońców uprzedził Bartłomieja Sidorskiego. Druga miała miejsce po rzucie rożnym, strzałem z głowy bramkę próbował zdobyć Bartosz Piec, niestety jego uderzenie minęło bramkę. W 41 minucie gry po szybkiej kontrze zespołu gości, tylko interwencja Bartłomieja Sidorskiego na 5 metrze uchroniła nas przed stratą bramki.

Drugą połowę rozpoczęliśmy bez zmian. W 50 minucie gry pierwszą żółtą kartkę dostał Rafał Kalbarczyk za faul na 25 metrze, zarazem było to jedyne upomnienie naszego zawodnika w tym meczu, bramkę próbował zdobyć jeden z zawodników gości, jego uderzenie zostało pewnie wyłapana przez Michała Kłuska. W 60 minucie gry nasz trener dokonał dwóch zmian, za Pawła Radzikowskiego wszedł Michał Ignaciuk a w miejsce Pawła Jabłońskiego pojawił się Kamil Komorowski. W 65 minucie gry groźna kontrę przeprowadził zespół Chlebni, w porę jednak zdoła zainterweniować Rafał Kalbarczyk. 4 minuty później w sytuacji sam na sam znalazł się Kamil Melich po dobrym podaniu Bartosz Kwiatkowskiego, niestety nasz zawodnik nie zdołał pokonać bramkarza drużyny gości. Minutę później po indywidualnej akcji Kamila Komorowskiego nasz zespół zdobył trzecią bramkę. Po tej sytuacji na placu gry pojawił się Krystian Lewandowski w miejsce Kamila Melicha. W 75 minucie Damian Borowiec wszedł za Rafała Kalbarczyka. Między 77 a 80 minutą gry zespół gości trzy razy uderzał na naszą bramkę, żaden z tych strzałów nie był większym zagrożeniem dla bramki strzeżonej przez Michała Kłuska. W ostatniej minucie gry wynik ustali Bartosz Kwiatkowski, po dokładnym rozegraniu piłki, ostatnie podanie wykonał Maciej Soroka, nasz młody zawodnik tylko dokonał formalności.

Pierwsze 30 minuty gry naszego zespołu było bardzo dobre, zespół Chlebni momentami nie mógł wyjść z jakąkolwiek akcją z własnej połowy. Niestety w drugiej połowie nasza drużyna trochę opadła z sił i lekką przewagę w drugiej połowie mieli zawodnicy gości, ale inteligenta gra naszego zespołu pozwoliła wygrać przekonująco i pewnie. Mimo lekkiej przewagi gości wynik nawet przez chwilę nie był zagrożony, strzały które były oddawane przez gości to strzały za 18 metra, które nie były żadnym zagrożeniem. Ważne jest zwycięstwo i kolejne trzy punkty. W najbliższym czasie czekają nas mecze co 3 dni, pierwszy z tych meczy to wyjazd do Lasek na spotkanie z miejscowym Rysiem. Odbędzie się ono o godzinie 11 w sobotę.