To było proste- B klasa liderem PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2012-10-01
Kolejnym przeciwnikiem drugiej drużyny Ożarowianki była druga drużyna Piasta Piastów. Przed tym spotkaniem Goście zajmowali czwarte miejsce w tabeli, co gwarantowało bardzo ciekawe spotkanie i takie też było.
Kolejnym przeciwnikiem drugiej drużyny Ożarowianki była druga drużyna Piasta Piastów. Przed tym spotkaniem Goście zajmowali czwarte miejsce w tabeli, co gwarantowało bardzo ciekawe spotkanie i takie też było. Początek meczu to ataki gości, którzy pierwsze minuty rozpoczęli bardzo ostro przeprowadzając atak za atakiem i zamykając na własnej połowie gospodarzy niestety przecenili swoje możliwości w 16 minucie Arek Grzywacz urywa się obrońcom po drodze mija kolejnego dogrywa w pole karne na 10 metr a tam Pech Mateusz skarcił Gości zdobywając swoją 7 bramkę w 7 meczu. Po tej bramce Goście zaczęli grać uważniej, co nie na wiele się zdało w 26 min. po faulu na Mateuszu Pech, Smoliński Wojciech po bezpośrednim strzale z 18 metrów w długi róg podwyższa wynik na 2:0. Kolejne upływające minuty to ataki obu drużyn w 35 minucie Łupiński Piotr otrzymał doskonałe podanie niestety będąc samym przed bramkarzem zamiast strzelać próbuje zwodem minąć zawodnika, który nadbiega z boku i marnuje wyśmienitą sytuację. Goście także stwarzają sytuacje, lecz nie są w stanie pokonać bramkarza Ożarowianki.
W drugiej połowie na boisku powoli zaczęli dominować goście, którzy groźnie atakowali i w 60 minucie zdobywają kontaktową bramkę i rzucają się do kolejnych ataków i wtedy Ożarowianka przeprowadza kontratak w 75 min. na 17 metrze faulowany jest Wojciech Smoliński, który po raz drugi bezpośrednim strzałem zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu. 3:1!. Goście w tym momencie zrozumieli ze tego meczu już nawet nie zremisują nadal atakowali odkrywając Swoje tyły, na co tylko czekała drużyna Ożarowianki, po kolejnym szybkim kontrataku Jarczewski Kamil z prawej strony posyła piłkę na szesnastkę do niepilnowanego Piotra Łupińskiego, który technicznym strzałem stawia kropkę nad i. 4:1.Pozycja lidera utrzymana. Po 7 meczach drużyna Ożarowianki zdobyła 19 punktów i przewodzi w tabeli. Brawo.

Skład: Staniak Piotr, Strzelecki Piotr, Grabarczyk Adam, Kamiński Paweł(od 46min Bartosiak Piotr), Smoliński Wojciech, Łupiński Piotr, Dobosh Oleksandr(od 46 min Kwiatkowski Dominik), Jezierski Jakub(od 46 min Lewandowski Mateusz), Radzikowski Paweł, Grzywacz Arek(od 65 min Jarczewski Kamil), Pech Mateusz.
Bramki: Pech Mateusz 16 min. Smoliński Wojciech 26 i 75 min. Łupiński Piotr 85 min.