Zwycięstwo w meczu z LKS II Osuchów PDF Drukuj E-mail

Sezon: 2013 - 2014       Liga: B klasa gr.IV       Kolejka: 4
KS Ożarowianka - LKS Osuchów
3 : 0 (3 : 0)
Widzów: około 50
Pogoda: 15 'C

Bramki KS Ożarowianka : 15' Paweł Jabłoński, 30' Andrzej Paca, 39' Paweł Jabłoński
Zmiany KS Ożarowianka : 46' Kamil Jarczewski Marcin Gąszcz, 46' Paweł Jabłoński Jacek Jaczyński, 60' Damian Borowiec Oleksandr Dobosh, 60' Dominik Kwiatkowski Kuba Jezierski
Skład KS Ożarowianka : Michał Toruszewski, Paweł Jabłoński, Krystian Lewandowski, Marek Ignaciuk, Kamil Jarczewski (K), Dominik Kwiatkowski, Dominik Midak, Andrzej Paca, Bartłomiej Sidorski, Wojciech Smoliński, Damian Borowiec Rezerwowi: Marcin Gąszcz, Oleksandr Dobosh, Jacek Jaczyński, Kuba Jezierski
Zobacz:     WYNIKI 4 KOLEJKI        TABELE LIGI

Kolejne zwycięstwo drugiego zespołu Ożarowianki. Zespół z Osuchowa przegrał tylko 3:0 i to był najmniejszy wymiar kary. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie meczu ,w której zespół Ożarowianki bezwzględnie dominował i marnował kolejne wyśmienite sytuacje, goście próbowali atakować ale dobrze grająca obrona Ożarowianki nie dopuściła do żadnej groźnej sytuacji. Na drugą połowę zespół Ożarowianki wyszedł z dwiema zmianami, Jarczewskiego Kamila zastąpił Jaczyński Jacek, a Jabłońskiego Pawła Gąszcz Marcin a w 60 minucie Borowieckiego Damiana zastąpił Jezierski Jakub a Kwiatkowskiego Dominika zastąpił Dobosh Oleksandr i od początku drugiej połowy obraz gry uległ zmianie i to goście dłużej przebywali przy piłce jednak mimo przewagi nie zdołali zagrozić bramce Michała Toruszewskiego a Ożarowianka groźnie kontratakowała i marnowała kolejne doskonałe sytuacje. Ostatecznie wynik nie uległ zmianie. Po trzech meczach Ożarowianka II ma 6 punktów  strzeliła 13 a straciła 8 bramek. Kolejnym przeciwnikiem będzie Sokół Budki Piaseckie.