Sezon: 2013 - 2014       Liga: U-16 gr. III       Kolejka: 5

Bramki KS Ożarowianka : Kacper Sroka, Kacper Sroka, Kacper Sroka
Zmiany KS Ożarowianka : 55' Adrian Mikołajczyk Dominik Kwaśniewski
Skład KS Ożarowianka : Kacper Duralski, Paweł Zabijaka, Jakub Szyszka, Adrian Mikołajczyk, Oskar Ślęzak, Kamil Górczyński, Aleksander Rogowski, Kamil Włodarczyk, Jan Kościan, Wojciech Modzelewski, Kacper Sroka Rezerwowi: Dominik Kwaśniewski
Zobacz:     WYNIKI 5 KOLEJKI        TABELE LIGI

W meczu na szczycie Ligi Juniorów U 16 rozegranym 06.10.13 w Ożarowie piłkarze rocznika 1998 odnieśli zwycięstwo nad ekipą lidera Orła Kampinos 3:1.Wszystkie trzy bramki zdobył Kacper Sroka! Mecz w pierwszej połowie był wyrównany, goście zdobyli prowadzenie po bramce z rzutu karnego, wyrównaliśmy po składnej akcji i asyście Pawła Zabijaki. Druga połowa to skuteczna gra w obronie i ataku i dwa piękne gole Kacpra. Brawo dla całej drużyny, cieszymy się również z powrotu do gry powracającego po złamaniu palca Dominika Kwaśniewskiego.