U 12 wygrywa z Raszynem PDF Drukuj E-mail

Sezon: 2013 - 2014       Liga: U-12 gr.VII       Kolejka: 6
Sobota godz. 10:00
KS Ożarowianka - KS Raszyn
5 : 1
KS Raszyn

Bramki KS Ożarowianka : 5' Jakub Dziubak, 8' Seweryn Bieniek, 23' Adam Ziółkowski, 34' Bartosz Zawadzki, 53' Kacper Maciejczuk
Skład : Mikołaj Kaczmarczyk, Filip Chudzik, Kacper Maciejczuk, Bartosz Zawadzki, Bartosz Amerlik, Mikołaj Plichta, Adam Ziółkowski, Jakub Dziubak (K), Seweryn Bieniek, Radosław Gajcy
Zobacz:     WYNIKI 6 KOLEJKI        TABELE LIGI

Mecz rozpoczął się po dyktando Ożarowianki. Już w 5 minucie Dziubak a w 8 minucie Bieniek rozprawili  się z bramkarzem Raszyna.W 23 minucie na 3:0 bramkarza pokonał Ziółkowski i do przerwy utrzymał się taki wynik. W 32 min. kontaktową bramkę po błędzie obrony zdobyli goście ale w 34 min. Zawadzki i w 53 min. Kacper Maciejczuk ustalili wynik na 5:1 dla Ożarowianki. była to jak narazie największa wygrana z Raszynem. Brawa dla całego zespołu.