Kwiecień U 14 PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2014-04-28
PIŁKA NOŻNA - Trampkarze
04 Kwietnia rocznik 2000 rozegrał mecz kontrolny z zespołem UKS Ołtarzew. Ambitnie grająca drużyna z Ołtarzewa(rocznik 2001) dobrze zaprezentowała się w tym spotkaniu wygrywając pierwszą połowę 2:1. W drugiej połowie obraz gry uległ zmianie i wygraliśmy 6:2.W naszej drużynie zadebiutowało dwóch chłopców Patryk Polewiak w bramce i Jakub Bocian w ataku.

K.S Ożarowianka – UKS Ołtarzew 6:2(1:2)

Skład: Jakub Jaczyński, Adam Rembowski, Patryk Jóźwiak, Jakub Kulicki, Daniel Charlak, Mateusz Władziński, Maciej Paczkowski, Maciej Modzelewski, Krzysztof Woźniak,
Arkadiusz Tor, Sebastian Nosarzewski

Bramki : Oliwier Kulisz 38,48
               Arkadiusz Tor 11,55
               Sebastian Nosarzewski 62
               Samobój 

Zmiany: 35 min Oliwier Kulisz za Maciej Paczkowski 
              62 min Patryk Polewiak za Jakub Jaczyński 
              61 min  Jakub Bocian za Krzysztof Woźniak 
  

 13 kwietnia rozpoczęliśmy rundę wiosenną. Na własnym obiekcie przyszło nam się mierzyć z ekipą LKS Osuchów. Po meczu w którym zdecydowaną część spotkania mieliśmy przewagę a przeciwnik wykorzystał dwie z czterech sytuacji  które stworzył zremisowaliśmy 2:2.W naszej drużynie debiut w oficjalnym meczu zaliczyli Mateusz Władziński i Maciek Paczkowski.

K.S Ożarowianka – LKS Osuchów 2:2 (0:2)

Skład: Jakub Jaczyński, Adam Rembowski, Patryk Jóźwiak, Jakub Kulicki, Daniel Charlak, Kacper Bujnik, Oliwier Kulisz, Maciej Modzelewski, Krzysztof Woźniak,
Arkadiusz Tor, Sebastian Nosarzewski

Bramki: Kacper Bujnik 50
              Sebastian Nosarzewski 69

Zmiany: 43 min Mateusz Władziński za Danile Charlak
               53 min Dominik Bujnik za Kacper Bujnik
               62 min Maciej Paczkowski za  Oliwier Kulisz

 17 kwietnia zagraliśmy drugie spotkanie w tej rundzie. Mecz odbył się na boisku w Mszczonowie z miejscową Mszczonowianką. Zdecydowanie przewyższaliśmy przeciwnika pod każdym względem i zasłużenie wygraliśmy. 

Mszczonowianka – K.S. Ożarowianka  1:8 (0:3)            

Skład: Jakub Jaczyński, Adam Rembowski, Mateusz Władziński, Jakub Kulicki, Daniel Charlak, Michał Piestrzyński, Maciej Paczkowski , Maciej Modzelewski, Krzysztof Woźniak,
Arkadiusz Tor, Sebastian Nosarzewski

Bramki: Arkadiusz Tor 20,35,55
Michał Piestrzyński 15,49,51,69
Sebastian Nosarzewski 42

 Kolejny mecz rozegraliśmy na własnym obiekcie 27.04  z Ursusem Warszawa. Pierwszą połowę przegraliśmy zdecydowanie, natomiast wynik zupełnie nie odzwierciedlał naszej dobrej gry. W drugiej połowie mecz się wyrównał i ostatecznie po niezłej grze w drugiej połowie i słabszej pierwszej przegraliśmy. Warto dodać że w tym meczu jak i w poprzednich  zabrakło w naszej drużynie kapitana Bartka Batorego i napastnika Krzysztofa Króla którzy już kilka miesięcy leczą urazy. W meczu z Ursusem nie mogli również wystąpić Sebastian Nosarzewski, Jakub Korybski których powstrzymały wyjazdy  rodzinne, oraz Oliwier Kulisz który jest chory.  

K.S. Ożarowianka – Ursus Warszawa 0:5 (0:5)

 Skład: Jakub Jaczyński, Adam Rembowski, Mateusz Władziński, Jakub Kulicki, Daniel Charlak, Michał Piestrzyński, Maciej Paczkowski , Maciej Modzelewski, Krzysztof Woźniak,
Arkadiusz Tor, Kacper Bujnik

Zmiana : 36min. Dominik Bujnik za Kacper Bujnik 
Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat