Rozpoczęcie rundy rocznika 2002/2003 PDF Drukuj E-mail
piątek, 2015-03-27
PIŁKA NOŻNA - Młodziki
W pierwszym meczu KSO zagrało na wyjeździe z drużyną Znicza Pruszków. Spotkanie odbyło się na sztucznej murawie i miało to negatywny wpływ na postawę naszego zespołu. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gospodarzy. Wynik 2:0 odzwierciedla znaczną przewagę Znicza. W drugiej połowie mecz się wyrównał, lecz mimo kilku szans z obydwu stron wynik się nie zmienił.

W drugim spotkaniu przeciwnikiem była zespół KS Teresin. Na własnym obiekcie drużyna czuła się pewniej i przez większość spotkania posiadała przewagę. Akcje ofensywne przeciwnika powstrzymywał skuteczny w tym dniu Mikołaj Kaczmarczyk. Bramki w meczu zdobyli: Seweryn Bieniek - 2, Mikołaj Pol, Adam Ziółkowski. Wynik 4:0 pozwala z optymizmem podchodzić do kolejnego wyjazdowego meczu w Nowej Suchej.