Drugie zwycięstwo z rzędu PDF Drukuj E-mail
sobota, 2016-04-16
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
W pierwszym składzie zostały dokonane dwie zmiany. Do bramki wrócił Michał Kłusek natomiast na lewej stronie pomocy zagrał Mateusz Królak.

Sezon: 2015 - 2016       Liga: IV liga gr. północna       Kolejka: 23
2016-04-16, Łomianki
Sobota godz. 11:00
KS Łomianki - KS Ożarowianka
0 : 2 (0 : 1)
Widzów: około 70 osób
Pogoda: około 15 'C
KS Ożarowianka

Bramki KS Ożarowianka : 44' Łukasz Jasiński, 60' Paweł Jabłoński
Kartki KS Ożarowianka : 70' Bartłomiej Pomarański
Zmiany KS Ożarowianka : 25' Michał Ignaciuk Bartłomiej Pomarański, 85' Paweł Jabłoński Krystian Lewandowski, 90' Mateusz Królak Dominik Midak
Skład KS Ożarowianka : Michał Kłusek, Artur Dębiec, Łukasz Frączek , Michał Ignaciuk, Paweł Jabłoński, Łukasz Jasiński, Rafał Kalbarczyk (K), Mateusz Królak, Wiktor Żegliński, Stefan Trawiński, Bartosz Piec Rezerwowi: Paweł Feliciak, Krystian Lewandowski, Dominik Midak, Bartłomiej Pomarański
Zobacz:     WYNIKI 23 KOLEJKI        TABELE LIGI


Galeria zdjęć z meczu
Relacja filmowa

Pierwsza część spotkania nie przyniosła nam zbyt dużo sytuacji bramkowych. Gra była rwana, było dużo walki po jednej i drugiej stronie. Łomianki mogły mieć niewielką przewagę. Ale sytuacja z 44 minuty zmieniła cały przebieg spotkania. Po fatalnym błędzie bramkarza gospodarzy wyszliśmy na prowadzenie. Obrońca zagrał do bramkarza, który chciał wybić piłkę. Ta podskoczyła na nierównym boisku i bramkarza nie trafił w piłkę. Tej sytuacji nie mógł nie wykorzystać Łukasz Jasiński. Po dosyć szczęśliwej bramce kończymy pierwszą część spotkania na prowadzeniu.

Druga połowa była dużo bardziej emocjonująca. Nasi zawodnicy stworzyli sobie przynajmniej 4 doskonałe sytuacje. Z tych 4 nasz zespół wykorzystał jedną z nich. Bartłomiej Pomarański odebrał piłkę na połowie rywale, od razu zagrywając dokładną piłkę do Łukasza Jasińskiego, który zdecydowanie ruszył w pole karne po czym wycofał piłkę do doskonale ustawionego Pawła Jabłońskiego, który dopełnił formalności i podwyższył prowadzenie. Do końca spotkania gospodarze próbowali odrobić straty, ale nasza obronna nie dała się zaskoczyć i po ciężkim, fizycznym spotkaniu zdobywamy trzy punkty.

Do MKS Przysnysz w tym momencie tracimy jeden punkt. Następna kolejka zapowiada się bardzo ciekawie. Lider jedzie do Mińska Maz., nasza drużyna będzie podejmowała rezerwy Wisły Płock. Natomiast zespoły Huragan Wołomin i Mławianka Mława również czekają ciężkie spotkania na wyjeździe.

 

Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat