Zwycięstwo nad Ostrovią PDF Drukuj E-mail
środa, 2016-05-18
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
Praktycznie identyczna jedenastka wystąpiła w tym spotkaniu co w meczu z Ciechanowem. Jedynie za kontuzjowanego Łukasza Frączaka zagrał Michał Ignaciuk.

Sezon: 2015 - 2016       Liga: IV liga gr. północna       Kolejka: 28
2016-05-18,
środa godz. 17:00
KS Ostrovia Ostrów Maz. - KS Ożarowianka
0 : 1 (0 : 1)
KS Ożarowianka

Bramki KS Ożarowianka : 11' Wiktor Żegliński
Kartki KS Ożarowianka : 60' Radosław Jankiewicz
Zmiany KS Ożarowianka : 60' Bartosz Piec Krystian Lewandowski, 70' Radosław Jankiewicz Jakub Pastusiak, 80' Bartosz Kwiatkowski Marcin Zawadzki, 90' Wiktor Żegliński Mateusz Królak
Skład KS Ożarowianka : Michał Kłusek, Radosław Jankiewicz, Paweł Jabłoński, Bartosz Kwiatkowski, Wiktor Żegliński, Rafał Kalbarczyk (K), Artur Dębiec, Bartosz Piec, Stefan Trawiński, Michał Ignaciuk, Bartłomiej Pomarański Rezerwowi: Paweł Feliciak, Krystian Lewandowski, Łukasz Jasiński, Mateusz Królak, Marcin Zawadzki, Jakub Pastusiak
Zobacz:     WYNIKI 28 KOLEJKI        TABELE LIGI


Drużyna gospodarzy próbowała od samego początku grać wysokim pressingiem. Jednocześnie grali bardzo agresywnie. Nasi zawodnicy musieli w pierwszej fazie spotkanie przyzwyczaić się się stylu gry przeciwnika. Na szczęście bardzo szybko to nastąpiło. Wynik spotkania otworzył Wiktor Żegliński po uderzeniu za pola karnego. Przy bramce asystował Bartosz Kwiatkowski. W pierwszej części gry nasza drużyna stworzyła sobie kilka sytuacji, które mogły zakończyć się bramką dl nas. Gospodarze poza bardzo agresywną grą nie potrafili poważnie zagrozić naszej bramce.

Druga część gry wyglądała zdecydowanie inaczej. Godną odnotowania sytuację miał tylko Paweł Jabłoński, który próbował z dużej odległości przelobować bramkarza. Gracze z Ostrovii wyglądali zdecydowanie lepiej w tej części gry i byli częściej w posiadaniu piłki. Ale nie przekładało się to na sytuacje.

W tym spotkaniu zabrakło na pewno drugiej bramki, która by zamknęła spotkanie a tak do samego końca musieliśmy walczyć o pozytywny rezultat. Na pewno cieszy zwycięstwo po dwóch porażkach. Na kolejne spotkanie zapraszamy do Mińska Maz. w dniu 28.05.
Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat