Porażka na inaugurację PDF Drukuj E-mail
sobota, 2016-08-06
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
Nie udała się inauguracja sezonu 2016/2017. Jedyną bramkę dla naszego zespołu z rzutu karnego zdobył Rafał Kalbarczyk.

Sezon: 2016 - 2017       Liga: IV liga gr. północna       Kolejka: 1
KS Ożarowianka 2016-08-05, Ożarów Maz.
Piątek godz. 18:00
KS Ożarowianka - MKS Dolcan Ząbki
1 : 2 (1 : 2)
Widzów: około 250 osób
Pogoda: około 25'C

Bramki KS Ożarowianka : 13' Rafał Kalbarczyk (rzut karny)
Kartki KS Ożarowianka : 89' Bartosz Kwiatkowski
Zmiany KS Ożarowianka : 15' Jacek Bloch Bartłomiej Rutkowski, 70' Bartłomiej Rutkowski Dominik Midak, 78' Denis Kumiec Michał Wiweger, 83' Mateusz Królak Bartosz Kowalski
Skład KS Ożarowianka : Rusłan Kaczura, Mariusz Berliński, Jacek Bloch, Artur Dębiec, Łukasz Jasiński, Rafał Kalbarczyk (K), Marcin Zawadzki, Bartłomiej Pomarański, Bartosz Kwiatkowski, Mateusz Królak, Denis Kumiec Rezerwowi: Dominik Midak, Wiktor Żegliński, Michał Ignaciuk, Bartłomiej Rutkowski, Michał Wiweger, Michał Kłusek, Bartosz Kowalski
Zobacz:     WYNIKI 1 KOLEJKI        TABELE LIGI


Już przed pierwszym gwizdkiem dostaliśmy złą informację. Niezdolny do gry w tym spotkaniu był Michał Ignaciuk. W jego miejsce w pierwszej 11 wystąpił Denis Kumiec. W 13 minucie mogliśmy się cieszyć po bramce, która dała nam prowadzenie. Niestety Jacek Bloch, który wywalczył rzut karny, musiał opuścić boisko dwie minuty po bramce z powodu kontuzji. Była to kolejna zła informacja. Za niego na boisku pojawił się Bartłomiej Rutkowski. Po bramce zdecydowaną inicjatywę miała drużyna gości. Około 25 minuty rzut karny tym razem wykorzystał jeden z zawodników Dolcana. W pierwszej części gry mieliśmy okazję oglądać jeszcze 3 dogodne okazje. 1 mieli nasi zawodnicy, ale nieczysto trafił jeden z naszych piłkarzy. Dolcan Ząbki miał dwie okazje. W pierwszej sytuacji mieliśmy szczęście, ponieważ po strzale piłka wylądowała na słupku, natomiast w drugiej sytuacji piłka znalazła drogę do bramki.

W drugiej części gry zdecydowaną przewagę mieli nasi zawodnicy. Stworzyliśmy sobie kilka groźnych sytuacji, ale zawsze brakowało szczęścia, aby zdobyć bramkę. Goście ograniczyli się do obrony wyniku, a sytuacje jakie stwarzali wynikały raczej ze stałych fragmentów niż ze składnych akcji.

Na pewno cieszy postawa naszych zawodników w drugiej połowie, błędy zostały wyciągnięte z pierwszej części spotkania. Martwią na pewno kontuzje naszych zawodników Michała Ignaciuk i Jacka Blocha. Miejmy nadzieję że to nic poważnego i niedługo będą do dyspozycji trenera. Należy również pochwalić atmosferę jaka panowała na trybunach. Kibice jednej jak i drugiej drużyny stworzyli bardzo fajną atmosferę. Oby częściej. W 2 kolejce nasza drużyna odpoczywa, kolejne spotkanie rozegramy z MKS Przasnysz w najbliższy weekend.
Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat