Pierwsze zwycięstwo PDF Drukuj E-mail
środa, 2016-08-24
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
Po raz pierwszy w tym sezonie nasz trener nie zdecydował się na żadne zmiany w wyjściowej jedenastce. Zaufał tym samym zawodnikom co w spotkaniu z Wyszkowem.

Sezon: 2016 - 2017       Liga: IV liga gr. północna       Kolejka: 5
KS Ożarowianka 2016-08-24, Ożarów Maz.
środa godz. 18:00
KS Ożarowianka - KS Ostrovia Ostrów Maz.
2 : 1 (0 : 0)
Widzów: około 100 osób
Pogoda: około 22'C

Bramki KS Ożarowianka : 47' Marcin Zawadzki (asysta Bartosz Kwiatkowski), 86' Bartosz Kwiatkowski (rzut wolny)
Kartki KS Ożarowianka : 75' Mariusz Berliński
Zmiany KS Ożarowianka : 65' Tomasz Borys Marcin Figiel, 75' Paweł Jabłoński Michał Wiweger, 80' Tomasz Żebrowski Mateusz Królak, 87' Dominik Midak Bartłomiej Rutkowski
Skład KS Ożarowianka : Michał Kłusek, Marcin Zawadzki, Tomasz Żebrowski, Dominik Midak, Bartosz Kwiatkowski, Rafał Kalbarczyk, Łukasz Jasiński, Paweł Jabłoński, Artur Dębiec, Tomasz Borys, Mariusz Berliński Rezerwowi: Rusłan Kaczura, Mateusz Królak, Marcin Figiel, Michał Ignaciuk, Bartosz Kowalski, Michał Wiweger, Bartłomiej Rutkowski
Zobacz:     WYNIKI 5 KOLEJKI        TABELE LIGI

Skrót meczu (relacja filmowa)

Był to dziwny mecz. Dużo błędów z każdej strony. Nasza drużyna stworzyła sobie przynajmniej 3 100% sytuacje, przynajmniej jedną z nich należałoby wykorzystać, aby łatwiej się grało. Druga połowa nie mogła rozpocząć się w lepszy sposób. Już w pierwszej sytuacji zdobyli bramkę za sprawą Marcina Zawadzkiego. Mogliśmy zostać szybko skarceni. Goście minutę później mieli doskonałą okazję ale nie trafili w bramkę. Kolejne okazje mieli nasi zawodnicy jak i drużyna gości. Każdy mógł strzelić bramkę. Po dosyć dziwnej decyzji sędziego padła bramka wyrównująca dla Ostrovi. Sędzia pozwolił wejść na boisku zawodnikowi gości na boisku po kontuzji w momencie kiedy gra toczyła się po tej stronie boiska. Pozwoliło to zaskoczyć naszą drużynę i niemal na pustą bramkę strzelił gola. W końcówce nasza drużyna przejęła inicjatywę i 3 minuty przed końcem Bartosz Kwiatkowski zapewnił nam zwycięstwo strzałem z rzutu wolnego.

Kolejny mecz już w sobotę. Liczymy na kontynuację tej serii i odniesiemy zwycięstwo na ciężkim terenie w Łomiankach. Zapraszamy. 
Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat