Solidne zwycięstwo PDF Drukuj E-mail
niedziela, 2016-09-11
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
Po raz pierwszy w tym sezonie w pierwszym składzie wystąpił Marcin Figiel, natomiast Mateusz Królak zastąpił Michała Wiwegera.

Sezon: 2016 - 2017       Liga: IV liga gr. północna       Kolejka: 9
KS Ożarowianka 2016-09-11, Ożarów Maz.
Niedziela godz. 16:00
KS Ożarowianka - MKS Ciechanów
4 : 1 (2 : 0)
Widzów: około 150 osób
Pogoda: około 28'C
MKS Ciechanów

Bramki KS Ożarowianka : 2' Artur Dębiec (asysta Bartłomiej Pomarański), 15' Łukasz Jasiński (rzut wolny), 52' Bartłomiej Pomarański (asysta Bartosz Kwiatkowski), 57' Marcin Zawadzki (asysta Bartosz Kwiatkowski)
Kartki KS Ożarowianka : 46' Michał Ignaciuk, 72' Łukasz Jasiński
Zmiany KS Ożarowianka : 30' Marcin Figiel Bartosz Kwiatkowski, 65' Michał Ignaciuk Denis Kumiec, 68' Bartosz Kwiatkowski Paweł Jabłoński, 88' Bartłomiej Pomarański Tomasz Borys
Skład KS Ożarowianka : Rusłan Kaczura, Tomasz Żebrowski, Marcin Zawadzki, Rafał Kalbarczyk, Mateusz Królak, Bartłomiej Pomarański, Łukasz Jasiński, Michał Ignaciuk, Marcin Figiel, Artur Dębiec, Mariusz Berliński Rezerwowi: Michał Kłusek, Denis Kumiec, Paweł Jabłoński, Michał Wiweger, Bartosz Kowalski, Tomasz Borys, Bartosz Kwiatkowski
Zobacz:     WYNIKI 9 KOLEJKI        TABELE LIGI


Na koniec pięknego weekendu mogliśmy oglądać bardzo dobre spotkanie w wykonaniu naszych zawodników. Zawodnicy z Ciechanowa wyglądali na zdezorientowanych, poczynaniami naszej drużyny. Ale po kolei.
Pierwszy kwadrans nie mógł się lepiej rozpocząć. Po 15 minutach wygrywaliśmy już 2-0. W 2 minucie po dalekim wyrzucie piłki z autu przez Bartłomieja Pomarańskiego skutecznie główkował Artur Dębiec, wydaje się że w tej sytuacji błąd popełnił bramkarz drużyny przeciwnej. 15 minuta rzut wolny z okolic 20 metra. Do piłki podchodzi Łukasz Jasiński i pewnym strzałem podwyższa prowadzenie. W pierwszej części gry nasza drużyna powinna prowadzić zdecydowanie wyżej. W dobrych sytuacjach znaleźli się Marcin Figiel, Tomasz Żebrowski i Artur Dębiec. Goście natomiast zagrozili tylko raz naszej bramce, ale w dogodnej sytuacji pomylił się jeden z zawodników z Ciechanowa.

Druga cześć gry również rozpoczęła się bardzo dobrze. 13 minut gry i kolejne dwie bramki. Bramkę na 3-0 zdobył Bartłomiej Pomarański, zdecydowanym rajdem z bocznej strefy wstrzelił piłkę w pole karne, a tam ponownie popełnił błąd bramkarz. Po chwili kolejna sytuacja, małe zamieszanie wykorzystał Marcin Zawadzki, który pewnym i mocnym strzałem z 16 metra zdobył bramkę. Po tej bramce zdecydowanie bardziej się cofnęliśmy i oczekiwaliśmy na kontry. Goście próbowali zdobyć bramkę kontaktową ale bardzo dobrze funkcjonowała w tym spotkaniu nasza defensywa. W 72 minucie sędzia podyktował 11. Nasz bramkarz był bliski wybronienia. Do końca spotkania zawodnicy z Ciechanowa stworzyli sobie jeszcze 2 okazje. Pierwsza z nich trafiła w poprzeczką, w drugiej nasz bramkarz popisał się bardzo dobrym refleksem. Wynik już się nie zmienił do końca.

Podsumowując bardzo dobre spotkanie w wykonaniu naszych zawodników. Współpraca między naszą dwójką napastników wyglądała bardzo dobrze. Niestety Marcin Figiel w 30 minucie musiał opuścić plac gry z powodu kontuzji. W każdej z połów zdobywaliśmy szybko bramki co później znacznie ułatwiło kontrolowanie meczu. Należy tylko się cieszyć z tego jak nasz zespół wyglądał, nie dość że był efektywny to wyglądało to momentami bardzo efektownie. Kolejne spotkanie to bardzo trudny wyjazd do Płocka i spotkanie z rezerwami Wisły.
Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat