Cenne zwycięstwo w Siedlcach PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2016-10-03
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy
Po niespodziewanej utracie punktów z Deltą Słupno i wysokim zwycięstwie z rezerwami Pogoni Grodzisk Maz., odnieśliśmy bardzo wartościowe zwycięstwo w Siedlcach.

Sezon: 2016 - 2017       Liga: IV liga gr. północna       Kolejka: 12
MKP Pogoń Siedlce 2016-10-02, Sieclce
Niedziela godz. 17:30
MKP Pogoń Siedlce - KS Ożarowianka
0 : 1 (0 : 1)
Widzów: około 100 osób
Pogoda: około 15 'C
KS Ożarowianka

Bramki KS Ożarowianka : 18' Paweł Jabłoński (asysta Bartosz Kwiatkowski)
Kartki KS Ożarowianka : 13' Dominik Midak
Zmiany KS Ożarowianka : 65' Paweł Jabłoński Tomasz Żebrowski, 75' Mateusz Królak Denis Kumiec, 87' Marcin Zawadzki Michał Wiweger, 88' Dominik Midak Michał Ignaciuk
Skład KS Ożarowianka : Michał Kłusek, Mariusz Berliński, Tomasz Borys, Artur Dębiec, Paweł Jabłoński, Rafał Kalbarczyk (K), Bartłomiej Pomarański, Dominik Midak, Bartosz Kwiatkowski, Mateusz Królak, Marcin Zawadzki Rezerwowi: Rusłan Kaczura, Tomasz Żebrowski, Michał Wiweger, Michał Ignaciuk, Denis Kumiec
Zobacz:     WYNIKI 12 KOLEJKI        TABELE LIGI


Pogoń Siedlce przez cały mecz przeważała w posiadaniu piłki, czego należało się spodziewać przed spotkaniem. Natomiast z przebiegu spotkania więcej sytuacji stworzyła sobie nasza drużyna.
W pierwszej części gry, wychodziliśmy 3 razy z groźną kontrą. Jedna z takich prób zakończyła się sukcesem. W rogu szesnastki pojedynek jeden na jednego wygrał Paweł Jabłoński po czym oddał strzał w długi róg bramki. Bramkarz był bez szans, była to 18 minuta spotkania. W tej części dobre sytuacje mieli jeszcze Marcin Zawadzki i Bartosz Kwiatkowski. Zespół gospodarzy miał jedną godną odnotowania sytuację, ale na wysokości zadania stanął Michał Kłusek.

Druga część, to nieustane ataki rezerw Pogoni. Ale żadna z prób nie była dostatecznie dobra aby pokonać naszego bramkarza. Większość tych sytuacji to strzały z dalszych odległości. Nasza drużyna w tej części gry oczekiwała na kontrę aby podwyższyć wynik spotkania. Taka szansa była w 88 minucie spotkania, ale Denis Kumiec nie zdołał pokonać bramkarza.

Kolejne spotkanie ligowe w sobotę o godzinie 15:30 z Błękitnymi Raciąż. Natomiast w tygodniu gramy w ramach Pucharu Polski ze Spartą Jazgarzew.
Miasto Ożarów Mazowiecki Keller GEA-NOVA Bronisze Panattoni Stansat