Wyjazdowa wygrana na piątkę PDF Drukuj E-mail
niedziela, 2016-10-16
Do Sokołowa jechaliśmy po spokojne zwycięstwo i takowe się okazało. Spokojnie pokonaliśmy gospodarzy 5-0.

KS Ożarowianka

Bramki KS Ożarowianka : 20' Bartosz Kwiatkowski (asysta Marcin Zawadzki), 40' Mariusz Berliński (asysta Paweł Jabłoński), 65' Marcin Zawadzki (asysta Mateusz Królak), 80' Michał Wiweger (asysta Bartosz Kwiatkowski), 85' Marcin Zawadzki (asysta Bartosz Kwiatkowski)
Kartki KS Ożarowianka : 12' Bartłomiej Pomarański
Zmiany KS Ożarowianka : 46' Bartłomiej Pomarański Michał Ignaciuk, 65' Paweł Jabłoński Bartłomiej Rutkowski, 73' Mateusz Królak Michał Wiweger, 73' Tomasz Żebrowski Bartosz Kowalski
Skład KS Ożarowianka : Michał Kłusek, Mariusz Berliński, Tomasz Borys, Paweł Jabłoński, Bartłomiej Pomarański, Rafał Kalbarczyk (K), Kamil Pawlikowski, Bartosz Kwiatkowski, Mateusz Królak, Tomasz Żebrowski, Marcin Zawadzki Rezerwowi: Rusłan Kaczura, Bartosz Kowalski, Michał Ignaciuk, Bartłomiej Rutkowski, Michał Wiweger
Zobacz:     WYNIKI 14 KOLEJKI        TABELE LIGI

Pierwszą część spotkania wygraliśmy 2-0, ale gra nie była do końca taka, jakiej mogliśmy oczekiwać. Jedna składna akcja, po której padła pierwsza bramka zdobyta przez Bartosza Kwiatkowskiego oraz dobrze rozegrany rzut rożny wykończony przez Mariusza Berlińskiego.
Druga połowa potoczyła się zupełnie inaczej. Bardzo dużo dobrych okazji, z czego wykorzystaliśmy tylko 3. Po kolei, pierwszą bramkę w drugiej połowie zdobył Marcin Zawadzki po strzale z 7 metra. Druga bramka była autorstwa Michała Wiwegera, który otrzymał podanie od Rafała Kalbarczyka i uderzył obok bramkarza drużyny przeciwnej. Ostatnią bramkę zdobył ponownie Marcin Zawadzki po podaniu Bartosza Kwiatkowskiego. Gospodarze w przekroju całego spotkania, przede wszystkim zagrażali nam po strzałach z dalszych odległości. Jeden trafił w słupek, drugi w poprzeczkę.

Z przebiegu spotkania widać było dojrzałość boiskową naszej drużyny. Co ewidentnie pokazuje wynik. Kolejne spotkanie to mecz z sąsiadującą w tabeli Mławianką Mława. Odbędzie się on w najbliższą sobotę. Serdecznie zapraszamy.