Kolejna wygrana w Pucharze Polski PDF Drukuj E-mail
PIŁKA NOŻNA - Seniorzy

III runda Pucharu Polski 2005/2006, grupa: Mazowiecki ZPN

2005-09-06 Wtorek, Płochocin
FC Płochocin - KS Ożarowianka   1 : 4
Bramki dla Ożarowianki zdobyli: Artur Bieńko (2), Orlikowski Adam (1), Zawadzki Kamil (1)

Mecz rozegrany na boisku w Płochocinie obejrzała spora liczba miejscowych kibiców, jak i kilku kibiców z Ożarowa.

Pierwsza połowa spotkania była wyrównana, piłkarze walczyli o każdą piłkę, mecz był bardzo zacięty. Pierwszą bramkę zdobyła Ożarowianka i do przerwy utrzymał się wynik 0:1.

Druga połowa przyniosła o wiele więcej emocji zarówno na boisku jak i na trybunach. Piłkarze gospodarzy stwarzali coraz więcej groźnych sytuacji co zaowocowało bramką i doprowadzeniem do remisu. W tym okresie gry gospodarze mieli zdecydowaną przewagę na placu gry, jednak Łukasz Kowalski dobrze się spisywał i nie dał się już zaskoczyć piłkarzom z Płochocina.

Gdy zawodnicy Ożarowianki otrząsnęli się z przewagi gospodarzy, przejęli inicjatywę na boisku co zaowocowało upragnionymi bramkami :). Piękną bramkę z rzutu wolnego zdobył Artur Bieńko, trzeba podkreślić że to już kolejna bramka zdobyta przez Artura w tym sezonie z rzutu wolnego … normalnie „tajna broń” :).

Zdobyta bramka zdecydowanie dodała piłkarzom skrzydeł i co udowodnili zdobywając kolejne bramki, Adma Orlikowski (grał w pomocy, pozytywnie ... baaardzo pozytywnie :) ) silnie uderzył z około 18 metra piłkę, która odbiła się od dolnej części poprzeczki i wpadła do bramki. Następnie Kamil Zawadzki otrzymał dobre podanie w polu karnym i strzelił skutecznie w krótki róg.

W lidze nie idzie najlepiej, więc … trzeba wygrać Puchar Polski, do boju Panowie, w przyszłym sezonie fajnie byłoby zagrać przynajmniej z drugoligowcem :).

Info i foto : Krystian Szulgostowski

Bojowo nastawiona pierwsza jedenastka Ożarowianki.

Michał Fus walczy o piłkę, z prawej Paweł Piotrowski.