Victoria Głosków - KS Ożarowianka 2:4 PDF Drukuj E-mail
sobota, 2005-11-05

2005-11-05 Sobota, Głosków
Victoria Głosków - KS Ożarowianka 2 : 4
Bramki dla Ożarowianki zdobyli: Artur Bieńko (3), Michał Rzepkowski (1)

Victoria Głosków zajmująca 3 miejsce w tabeli (trzy pierwsze zespoły miały taką samą liczbę punktów) podejmowała naszą Ożarowiankę, zajmującą do tej pory 4 miejsce. Liczyliśmy na ciekawe spotkanie, które mogłoby podpowiedzieć kibicom czy piłkarze z Ożarowa zdolni są awansować do ligi międzyokręgowej.

Od pierwszych minut zawodnicy KSO przystąpili do ataku. Efektem agresywnej, ale fair, gry był faul na naszym napastniku w polu karnym gospodarzy. Egzekutorem rzutu karnego był sam poszkodowany. Artur Bieńko bez problemu pokonał bramkarza – GOL !!! 1:0 dla Ożarowianki.

Mecz wyraźnie nie układał się po myśli gospodarzy. Taktyka Ożarowianki najwyraźniej psuła szyki miejscowym z Głoskowa. Jedna z akcji gości kończy się strzałem w słupek bramki, kolejna - celnym strzałem między słupki. Artur Bieńko otrzymał piłkę ze środka boiska i ponownie bramkarz Victorii wyciągał piłkę z siatki. Jest 2:0 dla naszych i oni dalej idą za ciosem. To tygrysy (kibice) lubią najbardziej :) Kilka minut później Michał Rzepkowski zdobywa trzeciego gola pięknym strzałem z kilkunastu metrów. Pierwszą połowę gospodarze przegrywają z Ożarowianką 0:3. Nie pomógł im nawet rzut karny - Paweł Kowalski pokazał kto rządzi na jego polu bramkowym i bardzo pewnie obronił jedenastkę.

W drugiej połowie Victoria ruszyła ostro do odrabiania strat. Jeden z kontrataków piłkarze gospodarzy zakończyli skutecznie, zdobywając kontaktową bramkę. Tym razem nasi piłkarze zdawali się być zaskoczeni, że przeciwnik też potrafi zdobywać gole. Ocknęli się dopiero gdy, kilka minut później, gospodarze zdobyli następnego gola. To trochę przypadkowa bramka (rzut wolnym plus rykoszet), ale ze stanu 0:3 nagle zrobiło się 2:3 i szykowała się nerwowa końcówka meczu.

Szczęście dopisało jednak Ożarowiance i w jednej z końcowych akcji Artur Bieńko (zdjęcie) sprytnie przelobował bramkarza gospodarzy zdobywając czwartą bramkę.

Z przyjemnością odnotowujemy kolejne zwycięstwo piłkarzy z Ożarowa Mazowieckiego. Brawa należą się całej drużynie i ... oby tak dalej :).