Skra Obory - KS Ożarowianka 2:2 PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2006-04-10

Wyjazdowe spotkanie pierwszej w tabeli KS Ożarowianka i trzeciej Skry Obory, czyli dwóch drużyn walczących o awans, zdecydowanie można było nazwać meczem kolejki Ligi Okręgowej.

Bramki KS Ożarowianka : Artur Bieńko, Artur Bieńko
Zmiany KS Ożarowianka : Michał Ignaciuk Michał Rzepkowski, Tomasz Stankowski Bartłomiej Dziudzi, Andrzej Paca Paweł Kiljański, Marek Ignaciuk Kamil Zawadzki
Skład KS Ożarowianka : Paweł Kowalski, Maciej Laska (K), Wojciech Smoliński, Michał Ignaciuk, Tomasz Stankowski, Piotr Strzelecki, Andrzej Paca, Robert Banasiak, Paweł Malarowski, Artur Bieńko, Marek Ignaciuk Rezerwowi: Łukasz Kowalski, Maciej Jówko, Bartłomiej Dziudzi, Michał Rzepkowski, Paweł Kiljański, Kamil Zawadzki
Zobacz:     WYNIKI 19 KOLEJKI        TABELE LIGI

Pierwsza część spotkania nie zachwyciła, oba zespoły nastawiły się na grą z kontry, więcej dogodnych sytuacji stworzyli gospodarze, najlepszą z nich zmarnował piłkarz Skry pudłując z 3 metrów w pustą bramkę. Pierwsza zmiana w Ożarowianach nastąpiła już początkowych minutach spotkania, Tomasz Stankowski naciągnął mięsień i zastąpił go Bartek Dziudzi. Przewaga Skry nie przypieczętowana golem więc do przerwy 0 – 0.

Trenerzy skutecznie zmotywowali swoich podopiecznych w szatni, druga odsłona zdecydowanie ciekawsza, większe zaangażowanie, ostrzejsza gra większa ilość groźnych sytuacji. Gospodarze pierwsi zdobyli gola, po dośrodkowaniu i uprzedzeniu bramkarza przez napastnika – 1 : 0 dla Skry.

10 minut później zdobyli drugiego gola i większość kibiców Ożarowianki przestała wierzyć pozytywny wynik. Jednak przypominając sobie spotkania z początku sezonu KSO pokazała kilkukrotnie jak zdobyć punkty w „przegranych” spotkaniach, piłkarze potwierdzili to po raz kolejny. Kontaktową bramkę zdobył Artur Bieńko dobijając strzał po którym piłka odbiła się od muru w czasie wykonywania rzutu wolnego. Idealnej sytuacji nie wykorzystał (wprowadzony na boisko w drugiej połowie) Kamil Zawadzki, który przejął piłkę w środku pola, wbiegł w pole karne, miał idealną sytuację do strzału jednak wybrał podanie do nadbiegającego kolegi z zespołu i … to był błąd, podanie niecelne więc gola nie ma :(.

Najlepszy strzelec Ożarowianki Artur Bieńko ustalił wynik spotkania na 2:2 wykorzystując nieporozumienie w szeregach obronnych Skry.

Cieszy jeden punkt wywieziony z „trudnego terenu”.

Info: Krystian Szulgostowski

bienko
Marian, 2006-04-14 09:08:02

oj bienko moglby a nawet grywal :) ale to opowiesc na dluzej, jedyny z tego plus ze strzela dla KSO. Bez niego napewno KSO nie walczylo by o awans

?
Paweł, 2006-04-14 01:45:23

Do przerwy to powinno być 3:0 dla Skry,ale jak się strzela z 2 m. w słupek...,ale w końcówce to i goście mogli wygrać.Najlepszy piłkarz meczu to ten z 11 chyba Bieńko .spokojnie mógłby grać klase wyżej jak nie dwie.