Rocznik 89' Laura Chylice - KS Ożarowianka 1:5 PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2006-04-24
PIŁKA NOŻNA - Juniorzy

Spotkanie wyjazdowe, boisko Laury Chylice w nie najlepszym stanie, wiosenne słońce dogrzewało co zawodnicy zdecydowanie odczuli. Pierwsza połowa spotkanie wyrównana, piłkarze Ożarowianki jako pierwsi strzelili gola, Krzysztof Kalbarczyk idealnie wykonał rzut wolny z około 20 metra.

KS Ożarowianka

Bramki KS Ożarowianka : Krzysztof Kalbarczyk, Łukasz Włodarczyk, Rafał Michalski, Radosław Węsek, Piotr Pujanek
Zmiany KS Ożarowianka : Michał Toruszewski Piotr Michalak, Krzysztof Kalbarczyk Krzysztof Kieszek, Łukasz Włodarczyk Emil Dmochowski, Krystian Lewandowski Mateusz Pytkowski
Skład KS Ożarowianka : Michał Toruszewski, Radosław Węsek, Rafał Kalbarczyk, Kamil Jarczewski, Piotr Pujanek, Krzysztof Szulc, Rafał Michalski, Tomasz Grabowski, Krzysztof Kalbarczyk, Łukasz Włodarczyk, Krystian Lewandowski Rezerwowi: Piotr Michalak, Emil Dmochowski, Mateusz Pytkowski, Krzysztof Kieszek
Zobacz:     WYNIKI 18 KOLEJKI        TABELE LIGI

Zawodnicy gospodarzy jak najszybciej chcieli odrobić straty, rzucili się do ataku i po 10 minutach osiągnęli swój cel, sędzia podyktował rzut karny, który jeszcze zdołał obronić Michał Toruszewski jednak przy dobitce był bez szans. Bardzo ostra gra z obu stron, aż dziwne że obyło się bez kontuzji. Do przerwy remis 1:1.

W drugiej odsłonie spotkania Ożarowianka już znacznie przeważała nad rywalami. W 55 minucie przeprowadziła skuteczną akcję, Piotr Pujanek podawał, a świetnym strzałem popisał się Łukasz Włodarczyk GOL ! 2:1 dla KSO. Worek z golami się rozsypał …
3 : 1 – Rafał Michalski zdobył gola ładnym strzałem z rogu pola karnego.
4 : 1 – Radosław Węsek wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.
5 : 1 – Piotr Pujanek mocny, mierzony strzał z około 25 metrów wylądował w samym „okienku” bramki.

Pewnie zdobyte 3 punkty, gratulacje dla całej drużyny.

Info: P.P. && Krystian Szulgostowski