KS Ożarowianka - Jedność Żabieniec 3:0 PDF Drukuj E-mail
czwartek, 2006-05-04
<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 2

Spora liczba kibiców obejrzało ciekawe spotkanie, obie drużyny prowadziły otwartą grę więc sporo było akcji pod obiema bramkami. Mimo kliku kiksów, Paweł Kowalski nie dał się pokonać i Ożarowianka na jeden dzień powróciła na pozycję lidera ligi okręgowej. 4 maja Victoria Głosków pokonała na wyjeździe 1:0 GLKS II Nadarzyn i obecnie Ożarowianka zajmuje druga pozycję.

Kartki KS Ożarowianka : Paweł Piotrowski
Zmiany KS Ożarowianka : Andrzej Paca Paweł Kiljański, Paweł Piotrowski Przemysław Kalbarczyk
Skład KS Ożarowianka : Paweł Kowalski, Adam Orlikowski, Adam Jabłoński, Piotr Strzelecki, Michał Ignaciuk, Michał Rzepkowski, Paweł Malarowski, Robert Banasiak, Paweł Piotrowski, Kamil Zawadzki, Andrzej Paca Rezerwowi: Łukasz Kowalski, Przemysław Kalbarczyk, Paweł Kiljański
Zobacz:     WYNIKI 23 KOLEJKI        TABELE LIGI

Pierwsza bramka dla KSO padła w 20 minucie, Paweł Piotrowski już cieszył się ze zdobycia gola jednak sędzia odgwizdał pozycję spaloną. W 28 minucie Paweł Malarowski pokonał bramkarza gości i było 1:0 dla KSO, Paweł M. w kolejnym spotkaniu potwierdza wysoką formę. Widoczna przewaga gospodarzy, pełna kontrola nad spotkaniem, do przerwy minimalne prowadzenie Ożarowianki.

Aby zapobiec nerwowej końcówce piłkarze KSO zaatakowali od początku drugiej części spotkania. W 70 minucie Michał Rzepkowski zdobył drugiego gola i wygrana wydawała się pewna. Tuż przed końcem spotkania „kropkę nad i” postawił Kamil Zawadzki, który w całym spotkaniu miał kilka dogodnych sytuacji jednak wcześniej nie udało się pokonać bramkarza.

Gratulacje dla całej drużyny za w pełni zasłużone zwycięstwo.

Info: Krystian Szulgostowski