KS Ożarowianka - LKS Chlebnia 3:2 PDF Drukuj E-mail
niedziela, 2006-05-14
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 7

Początkowe pół godziny spotkania było bardzo spokojne, wręcz nudne. Sytuacje podbramkowe można było wyliczyć na palcach jednej ręki, a strzałów w kierunku bramki może kilka, a może i to przesada? Generalnie panował ogólny chaos, taka sobie podwórkowa kopaninka. Trudno było doszukać się jakiejkolwiek koncepcji gry wśród obu drużyn, ale dało się zauważyć optyczną przewagę gości.

Pogoda: Zachmurzenie umiarkowane, temp. ok. 20oC

Bramki KS Ożarowianka : 42' Paweł Piotrowski, 50' Kamil Zawadzki, 54' Artur Bieńko
Kartki KS Ożarowianka : 35' Piotr Strzelecki, 89' Michał Rzepkowski
Zmiany KS Ożarowianka : 70' Adam Jabłoński Michał Ignaciuk, 90' Andrzej Paca Paweł Malarowski
Skład KS Ożarowianka : Paweł Kowalski, Maciej Laska (K), Piotr Strzelecki, Adam Orlikowski, Adam Jabłoński, Michał Rzepkowski, Robert Banasiak, Andrzej Paca, Kamil Zawadzki, Paweł Piotrowski, Artur Bieńko Rezerwowi: Michał Ignaciuk, Paweł Malarowski, Maciej Jówko, Marek Ignaciuk
Zobacz:     WYNIKI 25 KOLEJKI        TABELE LIGI

Ożarowianka - Chlebnia 3:2 (46kB) 2006-05-14

Pierwszy celny strzał oddał, dopiero w 33 minucie meczu, Adam Orlikowski (Ożarowianka). Ładne, lecz anemiczne, uderzenie sprzed pola karnego nie mogło jednak zaskoczyć bramkarza drużyny LKS (czy LZS) Chlebnia. Dziesięć minut później mamy dośrodkowanie Artura Bieńko z prawej strony i celne uderzenie piłki głową Pawła Piotrowskiego - GOL !! 1-0 dla KSO. Ożarowianka chyba złapała wreszcie wiatr w żagle bo za moment jest kolejne dośrodkowanie A. Bieńko wzdłuż bramki ale inny nasz napastnik miał problem z trafieniem do bramki przeciwnika z odległości ... 5 metrów.

(43kB)  (39kB)

Tuż po przerwie goście doprowadzili do wyrównania. Piękny strzał z okolic granicy pola karnego w samo okienko bramki kompletnie zaskoczył obrońców Ożarowianki, a bramkarz Paweł Kowalski mógł co najwyżej popisać się efektowną paradą. GOL !! 1-1.

W 50 minucie spotkania ładnym rajdem prawą stroną boiska popisał się Andrzej Paca. Płaskie dośrodkowanie wzdłuż bramki przejął Kamil Zawadzki i pewnie umieścił piłkę w siatce. GOL !! 2-1.

5 minut później, podczas indywidualnej akcji w polu karnym, został sfaulowany Artur Bieńko. "Jedenastkę" pewnie wykorzystał sam poszkodowany. GOL !! 3-1.

Sytuacja wydawała się być opanowaną. Zawodnicy Ożarowianki konstruowali coraz groźniejsze akcje ofensywne. W pewnym momencie przydarzył się błąd w środku boiska. Przypadkowa strata piłki została zamieniona w kolejnego gola dla gości. Wystarczyło kilka szybkich podań i napastnik Chlebni pokonał naszego bramkarza w sytuacji 'sam na sam'. Kontaktowy gol (3-2) znów ożywił widowisko.

Obie drużyny miały okazję zdobyć kolejne bramki. 70-ta minuta - Robert Banasiak wybija piłkę z linii bramkowej po niefortunnej interwencji Pawła Kowalskiego. Andrzej Paca ładnie wychodzi do podania ze środka pola, ale nie wykorzystuje sytuacji 'sam na sam' z bramkarzem gości.

Mimo fatalnej gry zespołowej w pierwszej połowie meczu docenić należy prawdziwie sportową walkę w drugiej, dobrą dyspozycję i coraz lepszą pracę naszej pary napastników oraz ... czyste konto P. Piotrowskiego, chociaż sędzia wręczał dość śmiało żółte kartki tego dnia. Oczywiście najważniejsze są zdobyte punkty i nadal otwarta sprawa awansu do MLS. Mecz zakończony zasłużoną wygraną gospodarzy (3:2) - gratulacje dla całej drużyny.