Seniorzy - GLKS Nadarzyn 2:3 PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2006-10-23
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 5

Źle się dzieje w ekipie seniorów Ożarowianki, przegrana z GLKS Nadarzyn to piąta z rzędu porażka w rozgrywkach ligowych, a 3 z rzędu na własnym boisku. Obecnie zajmują przedostatnie miejsce w tabeli i na wiosnę zapowiada się ciężka walka o utrzymanie. Do końca tej rundy pozostały trzy spotkania, w tym dwa wyjazdowe. Szansą na pozostanie w Lidze Okręgowej jest zdobywanie punktów od zaraz.

Bramki KS Ożarowianka : Andrzej Paca, Marcin Zawadzki
Zmiany KS Ożarowianka : Maciej Laska Piotr Strzelecki, Paweł Malarowski Marcin Zawadzki, Michał Kozłowski Adam Orlikowski, Marek Ignaciuk Krystian Lewandowski
Skład KS Ożarowianka : Łukasz Kowalski, Kamil Zawadzki, Marek Ignaciuk, Bartosz Adamczyk, Michał Kozłowski, Paweł Piotrowski, Paweł Malarowski, Andrzej Paca, Wojciech Smoliński, Jakub Dobrowolski, Maciej Laska Rezerwowi: Adam Orlikowski, Marcin Zawadzki, Michał Toruszewski, Piotr Strzelecki, Krystian Lewandowski
Zobacz:     WYNIKI 12 KOLEJKI        TABELE LIGI

W pierwszym składzie nastąpiła zmiana bramkarza, miejsce Pawła Kowlskiego zajął Łukasz Kowalski. W środku pola zagrał Paweł Piotrowski, a w linii ataku Marek Ignaciuk z Bartoszem Adamczykiem. Adam Orlikowski z Marcinem Zawadzkim pojawili się dopiero w drugiej części spotkania.

Mecz rozpoczął się wyśmienicie dla gospodarzy, bo już w kilka minut od rozpoczęcia Andrzej Paca, po indywidualnej akcji i strzale z ostrego kąta w długi róg, pokonał bramkarza Nadarzyna i KSO prowadził 1:0. Radość nie trwała długo - goście szybko wyrównali straty, przejmując piłkę po błędzie obrony KSO. Bramkarz odbija piłkę z dośrodkowania na środek pola karnego niemal pod nogi napastnika gości - 1:1 po 10 minutach gry.

Wynik remisowy utrzymał się do końca pierwszej części spotkania.