Pewna wygrana juniorów. PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2008-04-21
PIŁKA NOŻNA - Juniorzy
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 4

Juniorzy Młodsi Ożarowianki od dwóch spotkań nie zdobyli punktów ani nie strzelili gola, mecz z Mińskiem Mazowieckim na swoim boisku miał być przełomowy, rozpoczynający serię wygranych. Od początku spotkania gospodarze zdobyli inicjatywę i często atakowali bramkę gości, przez długi okres gry ataki były nieskuteczne.

Sezon: 2007 - 2008       Liga: II Mazowiecka Liga Juniorów Mł.       Kolejka: 16
KS Ożarowianka 2008-04-16, Ożarów Maz.
środa godz. 16:00
KS Ożarowianka - MKS Mazovia Mińsk Maz.
4 : 0
Pogoda: Deszcz

Bramki KS Ożarowianka : Grzegorz Stefaniak, Piotr Łupiński, Piotr Łupiński, Łukasz Jasiński
Kartki KS Ożarowianka : Michał Kolis, Michał Kolis, Krzysztof Kalbarczyk, Daniel Firek
Zmiany KS Ożarowianka : Michał Dworzyński Daniel Firek, Jan Grabowski Dawid Zabulski, Filip Wasiak Piotr Wierzbicki, Grzegorz Stefaniak Michał Walczak
Skład KS Ożarowianka : Michał Dworzyński, Paweł Pudlak, Łukasz Piasecki, Emil Dmochowski, Michał Kolis, Krzysztof Kalbarczyk, Jan Grabowski, Piotr Łupiński, Łukasz Jasiński, Grzegorz Stefaniak, Filip Wasiak Rezerwowi: Michał Walczak, Piotr Wierzbicki, Daniel Firek, Dawid Zabulski
Zobacz:     WYNIKI 16 KOLEJKI        TABELE LIGI

Przewagę Ożarowianki jako pierwszy potwierdził Grzegorz Stefaniak, wykorzystując celne dośrodkowanie, głową skierował piłkę do siatki – GOL 1:0 !!!. Goście rzucili się do odrabiania strat, jednak dobrze dysponowana linia obrony oraz bramkarz Michał Dworzyński nie dopuścili do straty gola.

Drugi gol KSO padł po strzale z około 16 metra Piotra Łupińskiego, piłka po drodze trafiła w obrońcę co zmyliło bramkarza i nie miał szans na obronę. GOL 2:0 !!!. Do końca pierwszej połowy mimo kolejnych okazji gospodarzy wynik się nie zmienił.

Po zmianie stron goście ponownie zdecydowanie zaatakowali, przy jednym ze strzałów KSO uratował słupek. Po kilkunastu minutach sytuacja wróciła do normy i Ożarowianka panowała na placu gry. W 60 minucie Michał Kolis otrzymał drugą żółta kartkę za “taktyczny” faul i musiał opuścić murawę, sytuacja ta nie wpłynęła na obraz gry.

Idealną sytuację do podwyższenia wyniku miał Łukasz Jasiński, który najpierw wywalczył rzut karny odważnym rajdem, jednak przy strzale z 11 metra popełnił błąd i bramkarz złapał piłkę. Gospodarze nie zwalniali, rzut wolny z około 30 metra wykonywał Krzysztof Kalbarczyk, dokładna wrzutka w pole karne, Piotr Łupiński przykłada głowę i drugi raz pokonuje bramkarza. GOL 3:0 !!!

Kilka minut później powtórzyła się sytuacja z rzutem karnym, rajd Łukasza Jasińskiego zakończony faluem w obrębie pola karnego, korekta celownika i GOL 4:0 !!!.

Pierwsze 3 punkty wywalczone przez Juniorów Młodszych w rundzie wiosennej – gratulacje dla całej drużyny.

Opracowali: Paweł Pudlak i Łukasz Piasecki