niedziela, 2008-05-11
PIŁKA NOŻNA - Trampkarze
<< Start < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 3

Po ubiegłotygodniowej wygranej z Okęciem Wa-wa 2:1 nasi zawodnicy mieli zamiar pokonać drużynę z czołówki tabeli. Gospodarze od początku zagrali "z zębem", nie pozwalając Raszynowi na zbyt wiele.

Bramki KS Ożarowianka : Paweł Jabłoński, Paweł Jabłoński, Paweł Jabłoński
Zmiany KS Ożarowianka : Krystian Witkowski Emil Paduch, Sebastian Jóźwiak Wiktor Jeliński, Kamil Głodek Miłosz Romaniak
Skład KS Ożarowianka : Szymon Lasak, Przemysław Leończak, Arek Grzywacz, Mateusz Lewandowski, Marcin Gąszcz, Kamil Głodek, Sebastian Jóźwiak, Krystian Witkowski, Bartosz Kwiatkowski, Michał Kłos, Paweł Jabłoński Rezerwowi: Emil Paduch, Miłosz Romaniak, Wiktor Jeliński
Zobacz:     WYNIKI 21 KOLEJKI        TABELE LIGI

Młodzicy z Ożarowa szybko zdobyli pierwszą bramkę. Piłka, zagrana do Bartka Kwiatkowskiego, została precyzyjnie podana Pawłowi Jabłońskiemu. Ten minął obrońcę i strzelił "po długim słupku". GOL - 1:0 dla KSO!

Kilka minut póżniej był rzut rożny dla gości. Wrzutka na 11 metr wywołała zamieszanie na naszym polu karnym, z którego skrzętnie skorzystali piłkarze z Raszyna doprowadzając do remisu 1:1.

Pod koniec pierwszej połowy znów szansę mieli młodzicy z Ożarowa. Paweł Jabłoński przejął piłkę na środku boiska, przerzucił ją nad obrońcą i wychodząc "sam na sam" z bramkarzem próbował go przelobować. Piłka jednak odbiła się od poprzeczki bramki i wyszła w pole.

W drugiej połowie to goście przeważali od początku. Jednak piłkarze Ożarowianki wykazali się lepszą skutecznością. Bartek Kwiatkowski zagrał w uliczkę Pawłowi Jabłońskiemu, ten poradził sobie z obrońcą i "założył siatkę" bramkarzowi gości. GOL - 2:1. Piłkarze z Ożarowa nie poprzestali na jednej akcji. Po faulu na środku boiska piłka trafia, z rzutu wolnego egzekwowanego przez Mateusza Lewandowskiego, w okolice 11-go metra bramki przeciwnika. Tam Paweł Jabłoński uderza z woleja w światło bramki, tuż przy słupku. Jest 3:1 dla KSO!

Goście nie przyjechali jednak tanio sprzedać skóry i wkrótce zdobyli bramkę kontaktową. Jednak młodzi piłkarze Ożarowianki już do końca spotkania praktycznie kontrolowali grę.

Mecz zakończył się wygraną 3:2 naszych młodych piłkarzy, podtrzymujących nadal serię zwycięstw.

Info: Paweł Jabłoński