Remis juniorów młodszych z Orłem Łosice. PDF Drukuj E-mail
niedziela, 2008-06-08
PIŁKA NOŻNA - Juniorzy
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 4

Przed meczem przeraził nas trochę stan boiska gospodarzy. Po pierwszym gwizdku drużyna Ożarowianki zdecydowanie "rzuciła się" na miejscowy Orzeł. Jednak to Łosice objęły prowadzenie gdy w 15-tej minucie obrońcy KSO nieupilnowali zawodnika gospodarzy w polu karnym - 1:0. Mecz się zaostrzył. Grzegorz Stefaniak zostaje sfaulowany na linii "szesnastki". Poszkodowany zamienia rzut wolny na bramkę a wynik 1:1 utrzymuje się już do końca pierwszej połowy meczu.

Sezon: 2007 - 2008       Liga: II Mazowiecka Liga Juniorów Mł.       Kolejka: 25

Bramki KS Ożarowianka : Grzegorz Stefaniak, Filip Wasiak
Zmiany KS Ożarowianka : Grzegorz Stefaniak Dawid Zabulski, Piotr Łupiński Michał Walczak
Skład KS Ożarowianka : Daniel Firek, Emil Dmochowski, Paweł Pudlak, Łukasz Piasecki, Michał Kolis, Krzysztof Kalbarczyk, Jan Grabowski, Piotr Łupiński, Łukasz Jasiński, Filip Wasiak, Grzegorz Stefaniak Rezerwowi: Michał Walczak, Dawid Zabulski
Zobacz:     WYNIKI 25 KOLEJKI        TABELE LIGI

W drugiej części spotkania my graliśmy, oni biegali - ataki KSO nie ustawały. Na kwadrans przed końcowym gwizdkiem Filp Wasiak strzela gola otrzymawszy piłkę wrzuconą z autu w pole karne "Orła" - 1:2. "Ożarowianka" ma niemal pewne 3 punkty za zwycięstwo gdy sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

I wtedy gospodarze otrzymują szansę mądrego rozegrania stałego fragmentu gry. Wszyscy piłkarze KSO wypełniają swoje pole karne. Rzut wolny egzekwowany jest na "długi słupek". Zawodnik z Łosic łatwo uwalnia się spod opieki naszego obrońcy i strzela gola na remis. Sędzia kończy emocjonujące spotkanie, z którego wywozimy jeden punkt za wynik 2:2.

Info: Paweł Pudlak