Pierwszy mecz i wygrana tramkarzy. PDF Drukuj E-mail
wtorek, 2008-09-02
PIŁKA NOŻNA - Trampkarze

Trampkarze KSO zaczęli pierwszy mecz w sezonie z nowym trenerem Maciejem Jówko. Od początku grali dobrze, ale nie wykorzystywali sytuacji. Bartek Kwiatkowski trafił w słupek strzałem z główki po dośrodkowaniu Arka Grzywacza z rzutu rożnego. Po trzech akcjach Milanu przegrywaliśmy 3-0, chociaż to KSO dominowało na placu gry.

Sezon: 2008 - 2009       Liga: Trampkarze 94' gr. III       Kolejka: 1
Milan Milanówek 2008-08-30, Milanówek
Sobota
Milan Milanówek - KS Ożarowianka
5 : 6
KS Ożarowianka

Bramki KS Ożarowianka : Bartosz Kwiatkowski, Bartosz Kwiatkowski, Bartosz Kwiatkowski, Arek Grzywacz, Mateusz Lewandowski, Paweł Jabłoński
Zmiany KS Ożarowianka : Emil Paduch Wiktor Jeliński, Bartosz Kwiatkowski Kamil Konopko
Skład KS Ożarowianka : Szymon Lasak, Maciek Makowski, Przemysław Leończak, Mateusz Lewandowski, Marcin Gąszcz, Emil Paduch, Paweł Jabłoński, Sebastian Jóźwiak, Sebastian Hejduk, Arek Grzywacz, Bartosz Kwiatkowski Rezerwowi: Wiktor Jeliński, Kamil Konopko
Zobacz:     WYNIKI 1 KOLEJKI        TABELE LIGI

W końcu strzeliliśmy gola. Sebastian Hejduk przedarł się przez obronę gospodarz i oddał strzał, bramkarz obronił, do piłki dobiegł Sebastian Jóźwiak, także nie potrafił pokonać bramkarza, aż w końcu Bartek Kwiatkowski nie dał szans na obronę i było 3-1. Zawodnicy Ożarowianki obudzili się i zaczęli odrabiać straty. Druga bramka wpadła po pięknym strzale z rzutu wolnego Mateusza Lewandowskiego - 3-2. Piłka wpadła pod poprzeczkę nie do obrony. Trzecia bramka wpadła po dobrej akcji Pawła Jabłońskiego i Bartka Kwiatkowskiego. Paweł podał prostopadłą piłkę "z fałsza" do Bartka, a ten ograł bramkarza i strzelił do pustej bramki - 3-3. Pod koniec pierwszej części gry obronie przydarzył się kolejny błąd, piłka przeszła środkiem boiska, piłkarz Milanu był najbliżej piłki i pokonał Szymona Lasaka. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4-3 dla gospodarzy.

Druga połowa była zacięta lecz to KSO jako pierwsza strzeliło gola. Chwilę przed zejściem Bartek Kwiatkowski odebrał piłkę od obrońcy Milanu, wyszedł sam na sam i pokonał bramkarza gospodarzy - 4-4. Parę minut później, po kolejnym błędzie zespołu padł piąty gol dla Milanu. Gospodarze jednak długo nie cieszyli się z prowadzenia. Kolejna prostopadła piłka Pawła Jabłońskiego doszła do Arka Grzywacza, który wyszedł sam na sam z bramkarzem i strzelił wyrównującego gola na 5-5. W końcowych 5 minutach padła bramka na 6-5 dla KSO. Piłkarz Ożarowianki został sfaulowany przy polu karnym, do piłki podszedł Paweł Jabłoński i pięknym precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza Milanu. Do końca meczu KSO broniło się mądrze i utrzymało dobry dla nich wynik.

Pierwszy mecz dla trampkarzy młodszych zakończył się szczęśliwie wynikiem 6-5. Miejmy nadzieję, że będą zawsze tak walczyć jak w tym meczu. Życzymy kolejnych wygranych!

Info: Paweł Jabłoński

tak było
jeden koleś z 94, 2008-09-04 21:07:46

Ja widziałem ten mecz, a nawet w nim grałem, więc on dobrze napisał, że podał z fałsza, bo tak było. Ale sam meczu nie wygrał... Musiałby strzelić z 17 bramek i obronić z 50 sytuacji.

...
94 Futboler, 2008-09-04 20:53:03

No Bartek po co to znowu piszesz?

Gość, 2008-09-03 14:19:34

Czy ten opis pisał ten sam Paweł Jabłoński co dogrywał te prostopadłe piłki z fałsza itp. Jeśli tak to gratuluje skromnosci. od razu mógł napisać że sam wygrał mecz. hahaha