Klaudia wystąpi w Mistrzostwach Polski! PDF Drukuj E-mail
wtorek, 2009-04-07
TENIS STOŁOWY - Archiwum
<< Start < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnia >>
Strona 1 z 3

W sobotę 4 kwietnia 2009 r. odbyły się mistrzostwa Mazowsza w tenisie stołowym żaków i żaczek, czyli zawodników urodzonych w 1998 roku i młodszych. Trzecie miejsce i tym samym brązowy medal zdobyła wychowanka i reprezentantka naszego klubu Klaudia Ciesielska!

Był to ostatni turniej rangi wojewódzkiej w tym sezonie, a zarazem eliminacja do Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej. Jest to życiowy sukces utalentowanej zawodniczki i szansa na udany występ w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w dniach 17, 18, 19 kwietnia w ośrodku szkolenia Polskiego Związku Tenisa Stołowego w Gdańsku.

'Ożarowiankę' reprezentowali na tym turnieju:
  • Jacek Ciesielski, 1999
  • Klaudia Ciesielska, 1998
  • Alicja Kwiatkowska, 2000

Pozostali zawodnicy uplasowali się na miejscach w przedziale 17-24, ale mają jeszcze czas na poprawienie wyników - w przypadku Jacka jeden sezon w tej kategorii wiekowej, w przypadku Alicji dwa sezony.

Warto zaznaczyć, że Klaudia wywalczyła awans z najsilniejszego województwa w Polsce co jest potwierdzeniem jej talentu i odpowiedniej pracy szkoleniowej w Klubie Sportowym 'Ożarowianka'.

Wszystkich zainteresowanych tenisem stołowym proszę o kontakt:
, trener.

MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO W TENISIE STOŁOWYM W KATEGORII ŻAK/ŻACZKA - na trzecim miejscu Klaudia Ciesielska KSO