Tylko skuteczni, OSIR Żyrardów - KS Ożarowianka. PDF Drukuj E-mail
poniedziałek, 2009-06-08
PIŁKA NOŻNA - Młodziki

W 17 kolejce spotkań o mistrzostwo Ligi Młodzików '96 gr.III zmierzyliśmy się z zespołem OSiR-a Żyrardów, który jeszcze dwie kolejki wcześniej pretendował do wyższej klasy rozgrywkowej. Bardzo dobrze zorganizowany zespół z Żyrardowa nie dał nam pograć dzisiejszego dnia.

Sezon: 2008 - 2009       Liga: Młodziki 96' gr. III       Kolejka: 17
OSIR Żyrardów 2009-06-07, Żyrardów
Niedziela godz. 14:00
OSIR Żyrardów - KS Ożarowianka
4 : 3 (1 : 1)
KS Ożarowianka

Bramki KS Ożarowianka : 10' Mateusz Pachulski (asysta Daniel Umański), 56' Daniel Umański (asysta Mateusz Pachulski), 62' Daniel Umański (asysta Filip Dziczek)
Skład : 1 Paweł Feliciak (K), 15 Maciek Gasiński, 4 Michał Gołębiowski, 19 Brtłomiej Olszewski, 5 Robert Kurczyński, 8 Filip Dziczek, 10 Daniel Umański, 14 Dominik Kajak, 18 Mateusz Burczyński, 11 Maciek Smoliński, 9 Mateusz Pachulski
Zobacz:     WYNIKI 17 KOLEJKI        TABELE LIGI

Zdecydowanie większą ilość czasu utrzymywał się przy piłce, oddawał więcej strzałów, konstruował szybsze akcje. Jednak skuteczność naszych rywali, na nasze szczęście zawodziła. Za to my byliśmy skuteczni do bólu. Nie wiele sytuacji wystarczyło, by strzelić 3 bramki i pozostawić po sobie dobre wrażenie. W pierwszej połowie przy stanie bramkowym 0:1, mogliśmy podwyższyć na 0:2, jednak Daniel Umański po minięciu bramkarza rywali strzela z prawej, swojej potencjalnie słabszej nogi obok słupka. Szczęście opuściło nas w 17 minucie meczu, Żyrardów strzela bramkę wyrównującą. Wynik nie zmienia się do przerwy. Pierwsza część drugiej połowy to dominacja OSiR-a, który w krótkim czasie strzela nam 3 bramki i praktycznie świętuje zwycięstwo. Pod koniec meczu rozluźniona linia obronna Żyrardowa kilka razy dopuściła nas do własnej bramki, co zemściło się utratą dwóch bramek.