Łucznicy na start PDF Drukuj E-mail
niedziela, 2011-02-27
ŁUCZNICTWO - Informacje
Nasi łucznicy rozpoczęli sezon halowy od startu w Mistrzostwach Mazowsza ( 29-30 stycznia), które są równocześnie memoriałem Karola Hibnera. W takcie zawodów najlepiej zaprezentował się nasz nowy zawodnik Grzegorz Targoński, który w kategorii open zajął 3 miejsce. Życiowy sukces odniosła Agata Bińkowskia, która po słabej rundzie kwalifikacyjnej ( 16 miejsce ) w bezpośrednim pojedynku pokonała Aleksandrę Kaltę. Dobrze strzelała też Katarzyna Wrzodak która odpadła dopiero w ćwierćfinałach.
Z pucharem drużynowo za 3 miejsce i medalem za 1 i 2 miejsce wrócili nasi młodzicy z zawodów w Zielonce. Najcelniej strzelał Michał Woźniak zajmując 1 miejsce w kategorii młodzik chłopiec i
2 miejsce w kategorii młodzik open. Karol Jaworski uplasował się na 4 miejscu, Patryk Dziewulski zajął 6 pozycję, Radek Florczyński 7, a Szymon Skowroński 9. Drużyna w składzie: Woźniak, Dziewulski, Jaworski po zaciętym pojedynku z Marymontem i Drukarzem zakończyła zawody na 3 miejscu.

12 lutego zakończyły się ogólnopolskie zawody młodzików. Są to najważniejsze zawody w tej kategorii  na hali. Najlepszy zawodnik naszego Klubu uplasował się na 6 pozycji z wynikiem 609 punktów. Karol Jaworski był 15, Patryk Dziewulski 17, Radek Florczyński 25 ,a Szymon Skowroński uplasował się  28 pozycji. W kategorii dziewcząt najlepszą zawodniczką okazała się Weronika Bińkowska (18 miejsce), a Karina Trojan uplasowała się na 23 miejscu.